Ürünleriniz Özel Olarak Vakumlanarak ve Özenle Paketlenerek Adresinize Ücretsiz Kargolanır.

200 gr Aykacan Kontrfile Pastırma

50.00 
10 gün
KNTRFLPSTRM001
5 adet
+
Sertifikalı, orjinal, özel üretim, yerel üretim

%100 DANA ETİNDEN ÜRETİLMİŞ KATKISIZ ,DOĞAL PASTIRMA

  Niğde'nin markası olan Aykacan Sucukları Üretimi;

  Aykacan Sucuk ve Pastırma üretimi için bizzat kendimiz tarafından özenle seçilen yerli danalar, işletme onaylı kesimhanelerde kesilerek imalathanemize gelmekte ve burada işlem görmektedir.

Sucuk ve Pastırma Üretimi İçin Danaları Nereden Temin Ediliyor?

 Çoğunlukla Niğde civarı ve Kayseri civarından bizzat özenle seçtiğimiz ithal olmayan yerli danalardan etleri temin edilmekte ve helal kesim yapan işletme onaylı mezbahanelerde kesimi yapılmaktadır.

Ürün %100 Doğal Mı ?

  Evet ürünlerimiz %100 doğal, %100 yerli malıdır. Sağlığa zararlı katkı maddelerinin hiç biri bulunmamaktadır. Ürünlerimizde kullandığımız baharatlar taze olarak haftalık alınmaktadır ve kesinlikle sakatat olarak bilinen hiçbir ürün bulunmamaktadır.

Koruyucu Olmadan Nasıl Rafta Uzun Süre Saklanabiliyor?

Ürünlerimizde raf ömrü uzatıcı maddeler kullanılmamaktadır. Ürünlerimiz haftalık olarak üretilmektedir. İki ay içerisinde tüketeceğiniz ürünlerimizi teslim aldıktan sonra  0 o   ile  4 o     de 4 - 5 saat dinlendirdikten sonra tüketebilirsiniz .  Buzdolabında en az +2 ve +4 derecede ve mümkünse derin dondurucuda muhafaza ediniz.

 Ürün açıklaması ve bilgisinde eksik gördüğünüz veya merak ettiğiniz yer varsa lütfen canlı destek üzerinden bizimle iletişime geçiniz. Hem detaylı bilgi verelim hem eksik bilgiyi tamamlayalım. Şimdiden teşekkürler.

 Kargo Gönderim Şekilleri

Siparişiniz özel ambalajında zedelenmeden kargoya teslim edilir. Hafta içi , Perşembe günü dahil saat 16:00?a kadar gelen siparişler aynı gün kargoya verilir. Cuma, Cumartesi ve Pazar siparişleriniz ise Pazartesi günleri kargoya teslim edilir. Gönderimden kaynaklanan sıkıntıyı, müşteri mağduriyetini önlemek önceliğimiz olup aksi durumda [email protected], 0555 159 9090 ve 0388 233 44 44 üzerinden bize ulaşabilirsiniz.

Enerji (kcal/kj):
250/1047
Karbonhidrat (g):
0
Protein (g):
29,5
Yağ (g):
13,9

Hiç mesaj bulunmadı

Yorum Yap...
Tüm Kredi Kartları
50.00 ₺
EFT/Havale
50.00 ₺
Taksit seçenekleri
Taksit Sayısı Taksit Tutarı Toplam
Tek çekim 50.00 ₺ 50.00 ₺