Ürünleriniz Özel Olarak Vakumlanarak ve Özenle Paketlenerek Adresinize Ücretsiz Kargolanır.

%100 Dana Aykacan Halka Sucuk ( Az Acılı ) 500gr

54.00 
10 gün
HLKSCK001
4 adet
+
Sertifikalı, orjinal, özel üretim, yerel üretim

Kahvaltıların Vazgeçilmezi Geleneksel Dana Sucuk

  Niğde’nin markası olan Aykacan Sucukları Üretimi;

  Aykacan Sucukları üretimi için bizzat kendimiz tarafından özenle seçilen yerli danalar, işletme onaylı kesimhanelerde kesilerek imalathanemize gelmekte ve burada işlem görmektedir. %100 dana etinden özel baharatıyla harmanlanmış sucuk içini doğal hayvan bağırsağına dolum yapıldıktan sonra meşe odunu ile fırınlanarak üretilmiştir. ( Sobada meşe odunu yakılarak ısıtılan odada ısı işlem görmektedir. Tütsüleme işlemi değildir. ) Doğal evlik sucuktur.

Sucuk ve Pastırma Üretimi İçin Danaları Nereden Temin Ediliyor?

 Çoğunlukla Niğde civarı ve Kayseri civarından bizzat özenle seçtiğimiz ithal olmayan yerli danalardan etleri temin edilmekte ve helal kesim yapan işletme onaylı mezbahanelerde kesimi yapılmaktadır.

Ürün %100 Doğal Mı ?

  Evet ürünlerimiz %100 doğal, %100 yerli malıdır. Sağlığa zararlı katkı maddelerinin hiç biri bulunmamaktadır, sadece G.T.Ö'nün şart koştuğu antimikrobiyal (E250), antioksidan (E300) maddeleri bulunmaktadır. Ürünlerimizde kullandığımız baharatlar taze olarak haftalık alınmaktadır ve kesinlikle sakatat olarak bilinen hiçbir ürün bulunmamaktadır.

Koruyucu Olmadan Nasıl Rafta Uzun Süre Saklanabiliyor?

Ürünlerimizde raf ömrü uzatıcı maddeler kullanılmamaktadır. Ürünlerimiz haftalık olarak çıkmaktadır. İki ay içerisinde tüketeceğiniz ürünler  en az +2 ve +4 derecede ve mümkünse derin dondurucuda muhafaza ediniz.

 Kargo Gönderim Şekilleri

Siparişiniz özel ambalajında zedelenmeden kargoya teslim edilir. Hafta içi , Perşembe günü dahil saat 16:00’a kadar gelen siparişler aynı gün kargoya verilir. Cuma, Cumartesi ve Pazar siparişleriniz ise Pazartesi günleri kargoya teslim edilir. Gönderimden kaynaklanan sıkıntıyı müşteri mağduriyetini önlemek önceliğimiz olup aksi durumda [email protected], 0555 159 9090 ve 0388 233 44 44  üzerinden bize ulaşabilirsiniz.

Enerji (kcal/kj):
432/1786
Karbonhidrat (g):
2
Protein (g):
17
Yağ (g):
40

Hiç mesaj bulunmadı

Yorum Yap...
Tüm Kredi Kartları
54.00 ₺
EFT/Havale
54.00 ₺
Taksit seçenekleri
Taksit Sayısı Taksit Tutarı Toplam
Tek çekim 54.00 ₺ 54.00 ₺